شرکت ماشین های الکتریکی جوین (جمکو ) در سال 1369 ر ضشهرستان سبزوار با هدف عدم وابستگی صنایع داخل به کشورهای خارجی در زمینه تولید انواع ماشین های الکتریکی تاسیس گردید .

شرکت جمکو به واسطه کادر متخصص و جرب خود و در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد در کشور، امکان طراحی ، ساخت ، تست و تعمیر انواع الکتروموتور و ژنراتور را در ایران دارا می باشد .

محصولات شرکت ماشین های الکتریکی جوین با برند جمکو و وبا کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه های خارجی به بازار مصرف عرضه می شوند ، این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلو وات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزلت پیشرفته انجام می پذیثرد . ظرفیت تولیدات شرکت جمکو سالیانه بیش از 1200 مگاوات معادل 12680 دستگاه انواع الکتروموتور و ژنراتو می باشد .

رسالت جمکو تولید محصولاتی برتر و با کیفیت در سطح کشور و خاورمیانه است ، استفاده از مواد اولیه مرغوب به همراه داشتن آزمایشگاه با تجهیزات بروز و تست در تمام مراحل فرآیند تولید و بکارگیری پرسنل آموزش دیده و فنی خود گواهی بر حضور موفق جمکو در بازار مصرف است .

پروژه ها

گواهی نامه

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامان آبیار می باشد.

شرکت رایسان مجری طراحی سایت در اصفهان